Iga Świątek - Jessica Pegula. Kiedy jest mecz? O której godzinie?

Iga Świątek

Iga Świątek - Jessica Pegula to ćwierćfinał US Open. Kto wywalczy awans? Kiedy jest mecz Świątek - Pegula? O której godzinie?

Pegula zajmuje obecnie szóste miejsce w światowym rankingu, ale przed rokiem była już trzecia, a to jej najwyższa lokata w karierze. Jej tegoroczny bilans to 34-11, ale w kwietniu grę na dwa miesiące musiała przerwać ze względów zdrowotnych i z tego powodu opuściła m.in. wielkoszlemowy French Open. Wróciła na Wimbledon i igrzyska olimpijskie, ale grała w nich bez powodzenia.

Znacznie lepiej poszło jej w imprezach przygotowawczych do US Open - triumfowała w Toronto, w Cincinnati dopiero w finale musiała uznać wyższość Białorusinki Aryny Sabalenki, a już w Nowym Jorku nie straciła jeszcze seta.

Dotychczas wygrała sześć turniejów WTA, w tym dwa w tym roku - poza Toronto, na listę jej sukcesów wpisała triumf na trawie w Berlinie.

Świątek i Pegula rywalizowały ze sobą dziewięciokrotnie. Sześć razy górą była Świątek. Czy uda jej się wygrać także w ćwierćfinale US Open?

Świątek - Pegula. Kiedy mecz? O której godzinie?

Kiedy jest mecz Świątek - Pegula na US Open? To pytanie zadają sobie fani tenisa. Mecz Świątek - Pegula odbędzie się w nocy ze środy (4 września) na czwartek (5 września) nie przed godziną 1:00.