Liga Narodów: Izrael - Włochy. Relacja live i wynik na żywo

Izrael podejmie Włochy w drugim spotkaniu dywizji A Ligi Narodów. Gospodarze poniedziałkowego starcia będą chcieli zdobyć pierwsze punkty, natomiast goście utrzymać się jako liderzy grupy. Relacja live i wynik na żywo meczu Izrael - Włochy na Polsatsport.pl.

Izrael poległ w starciu, otwierającym zmagania w Lidze Narodów. Mogli być jednak zadowoleni z remisu 1:1 po pierwszej połowie, choć jedyną bramkę dla nich zdobył reprezentant Belgii Timothy Castagne, umieszczając piłkę we własnej bramce. W drugiej odsłonie Belgowie dwukrotnie pokonali bramkarza z Izraela, a mecz zakończył się wynikiem 3:1.

Włosi pewnie pokonali Francuzów 3:1, choć to ich rywale zaczęli strzelanie już w 1. minucie. Gianluigiego Donnarummę pokonał Bradley Barcola. Potem z kolei gole strzelali Federico Dimarco, Daniele Frattesi i Giacomo Raspadori.

W ostatnim meczu bezpośrednim obu drużyn, w 2017 roku przy okazji kwalifikacji do mistrzostw świata, Włochy wygrały z Izraelem 1:0. Jak będzie tym razem?

Relacja live i wynik na żywo meczu Izrael - Włochy na Polsatsport.pl. Początek meczu o godz. 20:45.