Robert Lewandowski zmarnował rzut karny w meczu Barcelony! (WIDEO)

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski zmarnował rzut karny w meczu Barcelony.

Dwa gole i... zmarnowany rzut karny Roberta Lewandowskiego w meczu Villarreal - Barcelona. Napastnik mógł skompletować hat-tricka, ale nie wykorzystał jedenastki w drugiej połowie. Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1 dla Dumy Katalonii.

Do sytuacji doszło w 66. minucie meczu Villarreal - Barcelona. W polu karnym faulowany był Lamine Yamal, a do rzutu karnego podszedł Lewandowski. Lewandowski, który w pierwszej połowie dwukrotnie wpisał się na listę strzelców.

Jak się okazało, były piłkarz Bayernu Monachium nie zdołał wykorzystać karnego. Piłka po jego uderzeniu trafiła w słupek bramki strzeżonej przez Diego Conde.

Lewandowski nie strzelił karnego:

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wynikiem 5:1 dla Dumy Katalonii. Oprócz Lewandowskiego, gole dla gości strzelili Pablo Torre i Raphinha.