Szok w Pucharze Polski! Trzecioligowiec wyeliminował wicelidera Ekstraklasy

Cracovia poza Pucharem Polski!

Cracovia poza Pucharem Polski! Aktualny wicelider PKO BP Ekstraklasy odpadł z krajowego pucharu po porażce z Sandecją Nowy Sącz, ekipą występującą na co dzień w trzeciej lidze.

Sandecja niespodziewanie wyszła na prowadzenie w 56. minucie, ale Cracovia odpowiedziała dwoma golami w końcówce - najpierw do remisu doprowadził Virgil Ghita, a następnie bramkę na 2:1 zdobył Ajdin Hasic. W doliczonym czasie gry swoje trafienie zanotował Piotr Kowalik i doprowadził tym samym do dogrywki.

W dogrywce padł jeden gol. Bramkę na 3:2 dla Sandecji zdobył Jakub Wilczyński i ekipa z Nowego Sącza sensacyjnie wyeliminowała Cracovię z Pucharu Polski.

Sandecja Nowy Sącz - Cracovia 3:2 (2:2, 0:0)