Jak on tego nie trafił?! Reprezentant Polski zmarnował doskonałą sytuację (WIDEO)

Sebastian Szymański nie wykorzystał doskonałej sytuacji już w drugiej minucie meczu.

Fenerbahce mogło błyskawicznie wyjść na prowadzenie w wyjazdowym meczu z Antalyasporem w ramach tureckiej ekstraklasy. Sebastian Szymański nie wykorzystał jednak doskonałej sytuacji już w drugiej minucie meczu.

Antalyaspor podejmuje Fenerbahce w ciekawie zapowiadającym się meczu tureckiej ekstraklasy. Podopieczni Jose Mourinho mogli szybko wyjść na prowadzenie, ale Szymański nie najlepiej zachował się w dogodnej sytuacji. Pomocnik reprezentacji Polski nie zdołał skutecznie dobić uderzenia kolegi z drużyny, po którym piłka trafiła w słupek bramki strzeżonej przez Kenana Piricia.

W poprzednim meczu Fenerbahce rywalizowało w Lidze Mistrzów, triumfując 2:1 z belgijskim Royale Union SG.

Szymański zmarnował sytuację:

Ostatecznie Fenerbahce wygrało 2:0 po dwóch golach strzelonych po przerwie. Szymański przebywał na murawie przez 84 minuty.