PGE Grot Budowlani Łódź – OK Herceg Novi. Relacja live i wynik na żywo

Robert MurawskiSiatkówka

Siatkarki PGE Grot Budowlanych Łódź zagrają z OK Herceg Novi w rewanżowym meczu trzeciej rundy kwalifikacji do Ligi Mistrzyń. Podopieczne trenera Macieja Biernata wygrały 3:0 w pierwszym spotkaniu na wyjeździe i we własnej hali mogą przypieczętować awans do fazy grupowej. Relacja live i wynik na żywo z meczu PGE Grot Budowlani Łódź – OK Herceg Novi na Polsatsport.pl.

Łódzkie siatkarki pewnie wygrały pierwsze spotkanie, które rozegrano w Czarnogórze. Dwa pierwsze sety były dość wyrównane (22:25, 25:27), a trzeci to już wyraźna przegrana gospodyń (18:25).

Siatkarkom PGE Grot Budowlanych Łódź wystarczą dwa wygrane sety, by awansować do fazy grupowej Ligi Mistrzyń. W przypadku awansu będą rywalizowały w grupie D, w której zmierzą się z Fenerbahce Medicana Stambuł (Turcja), Neptunes Nantes (Francja) oraz Vacas Obuda Budapeszt (Węgry). Udział w fazie grupowej Ligi Mistrzyń siatkarek mają już zapewniony dwa polskie kluby – DevelopRes Rzeszów oraz BKS Bostik ZGO Bielsko-Biała.

Relacja live i wynik na żywo z meczu PGE Grot Budowlani Łódź – OK Herceg Novi we wtorek 8 października o godzinie 18.00 na Polsatsport.pl.