WTA w Wuhan: Xinyu Wang - Jekatierina Aleksandrowa. Relacja live i wynik na żywo

Xinyu Wang i Jekatierina Aleksandrowa zmierzą się w ćwierćfinałowym spotkaniu w ramach turnieju WTA w Wuhan. Relacja live i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

33 zawodniczka rankingu WTA ma za sobą dwa nieudane turnieje w Azji. W Seulu poległa w 1/8 finału w starciu ze swoją rodaczką Poliną Kudiermietową, przegrywając 2:6, 5:7. Aleksandrowej szczęście nie dopisało również w Pekinie, gdzie już w swoim pierwszym meczu trafiła na rozpędzoną Słowaczkę Rebeccę Sramkovą. Mimo wygranego pierwszego seta, 29-latka musiała uznać wyższość młodszej tenisistki (7:5, 4:6, 3:6).

Jej rywalka sprawiła jedną z największych niespodzianek turnieju rozgrywanego w jej ojczyźnie. Reprezentantka Chin wyeliminowała trzecią zawodniczkę rankingu WTA - Jessicę Pegulę, pokonując ją w dwóch setach - 6:3, 7:5. Wang to srebrna medalistka igrzysk olimpijskich z Paryża w grze mieszanej.

Relacja live i wynik na żywo meczu Xinyu Wang - Jekatierina Aleksandrowa na Polsatsport.pl. Początek meczu około godziny 6:30.