Ewa Pajor niczym Robert Lewandowski. Ten gest mówi wszystko (ZDJĘCIE)

FC Barcelona rozbiła Espanyol 7:1 w derbach stolicy Katalonii. Warto wspomnieć, że do przerwy piłkarki Blaugrany przegrywały 0:1. Po zmianie stron nie dały jednak szans rywalkom. Swój duży udział w zwycięstwie miała Ewa Pajor. Polska napastniczka skompletowała hat-tricka, a jedno z trafień celebrowała gestem, który po golach wykonuje Robert Lewandowski.

Była zawodniczka VfL Wolfsburg wpisała się na listę strzelców w 59., 85., 87. minucie. Oprócz Polki bramki dla Barcelony zdobywały Alexia Putellas (dwa gole), Claudia Pina i Aitana Bonmati. Kamery uchwyciły, jak Pajor jedno z trafień świętowała charakterystycznym gestem dwóch złączonych pięści. W ten sposób swoje gole często celebruje Lewandowski.

Piłkarki "Dumy Katalonii" prowadzą w La Liga z kompletem punktów po sześciu meczach. Drugą i trzecią lokatę zajmują odpowiednio drużyny z Madrytu - Real i Atletico. Obie ekipy mają na koncie 16 oczek.

Przypomnijmy, że derbowa wygrana stanowiła dla piłkarek Barcelony powrót na zwycięskie tory. Zawodniczki ze stolicy Katalonii zaczęły rywalizację w Lidze Mistrzyń od porażki z Manchesterem City 0:2.

Już 16 października FC Barcelona zmierzy się z Hammarby w drugiej kolejce Ligi Mistrzyń. Przedmeczowe studio rozpocznie się o 20:00 w Polsacie Sport Premium 1 i na Polsat Box Go. Mecz rozpocznie się o 20:50 i będzie transmitowany również w Polsacie Sport 2.