Gol Polaka już w pierwszej minucie! To drugie najszybsze trafienie w historii

Mateusz Bogusz nie dostał powołania na październikowe zgrupowanie reprezentacji Polski.

W lidze MLS Mateusz Bogusz zdobył gola dla Los Angeles FC w wygranym na wyjeździe meczu z Vancouver Whitecaps 2:1. To piętnaste trafienie 23-letniego polskiego piłkarza w obecnym sezonie.

Mateusz Bogusz otworzył wynik już w pierwszej minucie, a dokładnie w 33. sekundzie. To drugi najszybciej strzelony gol w historii klubu z Los Angeles. Drużyna Polaka wygrała to spotkanie 2:1, ale przesądziła o tym bramka zdobyta dopiero w trzeciej minucie doliczonego czasu gry, której autorem był Ilie Sanchez.

Drużyna Los Angeles FC zajmuje drugie miejsce w tabeli Konferencji Zachodniej. Jest już pewna gry w fazie play-off.

Vancouver Whitecaps – Los Angeles 1:2 (0:1)

Bramki: 0:1 Mateusz Bogusz (1), 1:1 Sebastian Berhalter (62), 1:2 Ilie Sanchez (90+3).