Liga Narodów: Belgia - Francja. Relacja live i wynik na żywo

Przed nami kolejny mecz Ligi Narodów. Tym razem naprzeciwko siebie staną Belgowie i Francuzi. Relacja live i wynik na żywo meczu Belgia - Francja na Polsatsport.pl.

Francuzi rozegrali ostatnio świetne spotkanie. Na Bozsik Arena rozbili reprezentację Izraela 4:1. Rywale nie mieli szans przy tak dobrze dysponującym Dembele i spółce, mimo że w wyjściowym składzie na ten mecz nie znalazły się takie gwiazdy jak Marcus Thuram i Bradley Barcola.

Belgowie czwartkowy wieczór mogli zaliczyć do połowicznie udanych. Na Stadio Olimpico w Rzymie zremisowali z reprezentacją Włoch 2:2. Bramki strzelali Maxim De Cuyper oraz Leandro Trossard.

Relacja live i wynik na żywo meczu Belgia - Francja na Polsatsport.pl. Początek o godzinie 20:45.