Stadion zamarł! Robert Lewandowski padł na murawę po brutalnym wejściu rywala

Robert Lewandowski
Robert Lewandowski pojawił się na murawie w drugiej połowie meczu z Chorwacją.

Robert Lewandowski pojawił się na murawie w drugiej połowie meczu z Chorwacją w ramach piłkarskiej Ligi Narodów. Niewiele brakowało, a niedługo później kapitan polskiej kadry musiałby opuścić murawę po brutalnym wejściu chorwackiego golkipera.

Do sytuacji doszło w 76. minucie spotkania. Dominik Livaković brutalnie potraktował Lewandowskiego i sędzia nie miał wątpliwości - natychmiast pokazał chorwackiemu bramkarzowi czerwoną kartkę.

Na szczęście Lewandowski, który pojawił się na murawie w 62. minucie po tym, jak zmienił Karola Świderskiego, był w stanie kontynuować grę.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 3:3. Gole dla drużyny Michała Probierza strzelili Piotr Zieliński, Nicola Zalewski i Sebastian Szymański.