Fatalnie to wyglądało. Siatkarka zniesiona na noszach (WIDEO)

Fatalnie to wyglądało. Siatkarka zniesiona na noszach

W drugim secie meczu Tauron Ligi Metalkas Pałac Bydgoszcz - KS DevelopRes Rzeszów groźnie wyglądającej kontuzji doznała zawodniczka gospodarzy Jovana Steković. Tuż po ataku ze skrzydła Serbka padła na boisko. Konieczna okazała się interwencja służb medycznych.

Do nieprzyjemnej sytuacji doszło w drugim secie przy stanie 20:9 dla rzeszowianek. Drużyna z Bydgoszczy rozgrywała akcję, którą atakiem ze skrzydła wykończyła Steković. Opadając z powrotem na boisko, Serbka źle wylądowała. Jej lewe kolano straciło stabilizację.

Koleżanki z drużyny, widząc, co się stało, zakryły twarze w dłoniach. Wszystkie zdawały sobie sprawę z powagi sytuacji. Steković nie podnosiła się z boiska o własnych siłach, więc do akcji wkroczyły służby medyczne.

Po kilku minutach zawodniczka została zniesiona na noszach. Sędziowie pozwolili natomiast na wznowienie rywalizacji.