Nie miał szans. Bramkarz reprezentacji Polski wpuścił cztery gole w europejskich pucharach

Mykhaylo Mudryk.

Panathinaikos przegrał z Chelsea w meczu piłkarskiej Ligi Konferencji. W bramce ekipy z Aten 90 minut rozegrał bramkarz reprezentacji Polski Bartłomiej Drągowski.

Do przerwy faworyt z Londynu prowadził 1:0, a Drągowskiego pokonał Portugalczyk Joao Felix. Jak się okazało, w drugiej połowie ekipa prowadzona przez Enzo Marescę dorzuciła kolejne trafienia.

Gola na 2:0 strzelił Mykhaylo Mudryk, który wcześniej asystował przy bramce Portugalczyka. Chwilę później reprezentant Ukrainy dorzucił kolejną asystę, a na listę strzelców ponownie wpisał się Felix.

W 59. minucie było już 4:0 - tym razem Drągowskiego pokonał Christopher Nkunku, który zamienił rzut karny na bramkę. Kilka chwil później gospodarze zanotowali honorowe trafienie - gola dla Panathinaikosu strzelił były piłkarz Manchesteru United Facundo Pellistri.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się wygraną "The Blues" 4:1. Drągowski spędził na murawie cały mecz. W podstawowym składzie Panathinaikosu wyszedł Filip Mladenović, były zawodnik Legii Warszawa.