WTA w Meridzie: Maja Chwalińska - Rebecca Marino. Relacja live i wynik na żywo

Karol PłatekTenis

Dwa mecze i oba wygrane bez straty seta. Tak wyglądały eliminację do turnieju WTA w Meridzie w wykonaniu Mai Chwalińskiej. Polka w obu tych spotkaniach straciła tylko cztery gemy. To oznacza, że w Meksyku, nasza zawodniczka może powalczyć o najwyższe miejsca. Relacja live i wynik na żywo meczu Maja Chwalińska - Rebecca Marino na Polsatsport.pl. Początek nie przed godziną 23:00.

Dwa nieudane występy w Challengerach w Meksyku i Szwajcarii sprawiły, że Maja Chwalińska w ostatnich tygodniach walczy głównie o powrót do optymalnej dyspozycji. Po porażce w pierwszym meczu w Tampico, Polka zdecydowała się pozostać w Meksyku. Jej wybór padł na turniej WTA w Meridzie.

Wydawało się, że biorąc pod uwagę aktualną dyspozycję 175. tenisistki świata, Chwalińska może nie zabawić długo na meksykańskich kortach. Eliminację do turnieju głównego w Meridzie, Polka przeszła jednak jak burza i w dwóch meczach straciła tylko cztery gemy.

Niestety dla naszej zawodniczki, już w pierwszym meczu drabinki głównej meksykańskiego turnieju, Polka zmierzy się z doświadczoną i wyżej notowaną Kanadyjką Rebeccą Marino. 33-latka przed kilkoma dniami dotarła do półfinału zmagań w Tampico i udowodniła, że obecnie znajduje się w doskonałej formie. Polka i Kanadyjka zmierzą się ze sobą po raz pierwszy w historii.

Relacja live i wynik na żywo meczu Maja Chwalińska - Rebecca Marino na Polsatsport.pl. Początek nie przed godziną 23:00.