120 lat tradycji. Polsat Sport z wizytą w muzeum Chelsea FC (WIDEO)
Już w czwartkowy wieczór Chelsea FC zmierzy się z Legią Warszawa w rewanżowym meczu 1/4 finału Ligi Konferencji. Przed spotkaniem kamera Polsatu Sport zajrzała do klubowego muzeum "The Blues".


Pamiątki, trofea i mnóstwo wspomnień. Polsat Sport z wizytą w klubowym muzeum Chelsea FC

120 lat tradycji. Historia Chelsea FC
Choć Chelsea może w ostatnim czasie kojarzyć się z rozczarowaniem, to jednak ma w swojej gablocie wiele cennych trofeów. "The Blues" dwukrotnie wygrali Ligę Mistrzów, mają też na koncie sześć mistrzostw Anglii oraz osiem Pucharów Anglii. Dwukrotnie wygrywali też Ligę Europy oraz Superpuchar Europy. W 2021 sięgnęli też po Klubowe Mistrzostwo Świata.
Chelsea może stać się pierwszą drużyną, która będzie miała na koncie puchar za każde z rozgrywek pod egidą UEFA. Do tego Anglicy potrzebują triumfu w Lidze Konferencji.
Okazałe muzeum odwiedził reporter Polsatu Sport Paweł Ślęzak. Co tam znalazł? Oto materiał:

Chelsea - Legia. Gdzie obejrzeć? Transmisja i stream
Mecz Chelsea - Legia rozpocznie się w czwartek 17 kwietnia o godzinie 21:00. Transmisja meczu Chelsea - Legia w Polsacie Sport 1 i Polsacie Sport Premium 2, a stream online także na Polsat Box Go. Przedmeczowe studio ruszy już o 20:00 w Polsacie Sport Premium 2.
Przejdź na Polsatsport.pl